Türkçe Greek

 
 
 
 
Muhasebe
Büromuz muhasebe ve vergi danışmanlığı alanında bireylere hizmetler sunmakla birlikte firmalara da yasal formlar çerçevesinde danışmanlık yapmaktadır.
DETAY
   
Ticari Müşavirlik
Yunanistan ile çalışmak isteyen firmalara ticari yazışma desteği, kontak kurma, ithalat ve ihracat pazar araştırması. Oturum ve çalışma izni girişimleri.
DETAY
   
Danışmanlık
Yunanistan'ı resmi organizasyonlar için ziyaret etmek isteyen şahıslara ve resmi işlerin takibi yapılması hususunda her türlü danışmanlık hizmeti vermektir.
DETAY
   
Önemli Bilgi & Adresler
Yunanistan ile ilgili pazar araştırmalarının yanı sıra ülke içerisinde ulaşmanız gereken T.C. temsilciliklerinin adresleri ve telefon numaraları.
DETAY
   
 
 
 
 
Muhasebe & Mali Danışmanlık
Şapçı bölgesinde 2009 yılından bu yana, gerek bulunduğu bölgede gerekse de Gümülcine bölgesinde hizmet vermekte olan büromuz, ekonomik, mali, muhasebe ve vergi danışmanlığı alanında bireylere (çalışan, emekli, işletme sahibi) hizmetler sunmakla birlikte firmalara da yasal formlar çerçevesinde danışmanlık yapmaktadır.
 
Destek & Kalkınma Programları
Avrupa Birliği Kalkınma Fonları çercevesinde gerek ESPA gerek ise OAED tarafından ticarete atılacak sahıslara sunulan hibe destek programlarını bizim aracılığımızla takip edebilirsiniz. Ayrıca işletmenize uygun olan programa bizimle başvuruda bulunabilirsiniz. Bu programları takım etmek için ayrıntıları okuyabilirsiniz.
 
Trafik & Hayat Sigortası Hizmetleri
Muhasebe Büromuz, 2013 yılında hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek otomobil, ticari araç, tarım araçları, traktor ve motosiklet gibi sigorta hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir firmalar ile yapmış oldugumuz işbirligiyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfetmekteyiz. Sizde Sigortanızı Güvenle Büromuzda Yaptırabilirsiniz!!
Untitled Document
Database ile bağlantı kurulamadı!!