Türkçe Greek

 
 
 
 
Muhasebe
Büromuz muhasebe ve vergi danışmanlığı alanında bireylere hizmetler sunmakla birlikte firmalara da yasal formlar çerçevesinde danışmanlık yapmaktadır.
DETAY
   
Ticari Müşavirlik
Yunanistan ile çalışmak isteyen firmalara ticari yazışma desteği, kontak kurma, ithalat ve ihracat pazar araştırması. Oturum ve çalışma izni girişimleri.
DETAY
   
Danışmanlık
Yunanistan'ı resmi organizasyonlar için ziyaret etmek isteyen şahıslara ve resmi işlerin takibi yapılması hususunda her türlü danışmanlık hizmeti vermektir.
DETAY
   
Önemli Bilgi & Adresler
Yunanistan ile ilgili pazar araştırmalarının yanı sıra ülke içerisinde ulaşmanız gereken T.C. temsilciliklerinin adresleri ve telefon numaraları.
DETAY
   
 
 
 
Hakkımızda
Batı Trakya'nın Şapçı bölgesinde yer alan, gerek bulunduğu bölgede gerekse de Gümülcine bölgesinde hizmet verecek olan büromuz, ekonomik, mali, muhasebe ve vergi danışmanlığı alanında bireylere (çalışan, emekli, işletme sahibi) hizmetler sunmakla birlikte firmalara da yasal formlar çerçevesinde danışmanlık yapmaktadır. Tutarlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla deneyimlerimizi en iyi şekilde sizlere aktararak, müşterilerimizle güven ilişkisi içerisindeki hizmet politikamızı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Sahip olduğumuz görev bilinciyle, çağımızın gelişmelerini, vergi sistemi ile ekonomik ve yasal değişikliklerin takibini yaparak, siz müşterilerimizin sürekli güncel kalmasını sağlıyoruz.
Üretmiş olduğumuz strateji ve tavsiyelerle sizlere yatırım ile vergi konularında çözümler sunmaya hazırız. İş sorunlarınız başta olmak üzere, vergi, müşavirlik, muhasebe, istihdam ve bunun gibi konularda sizinle fikir alışverişinde bulunmaya hazırız. Aradığınız çözüme katkıda bulunmaktan mutluluk duyacağız.
Bizi aramakta tereddüt etmeyiniz, hizmetinizdeyiz...

Yabancılara...
Türkiye-Yunanistan arasındaki dostluk, ticari ve kültürel ilişkilerini kuvvetlendirilmesi çerçevesinde yabancı yatırımcılara hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Amaçlarımız arasında Türkiye sınırlarında Yunanistan ile çalışmak ve Yunanistan firmalarıyla ticari ilişkiye girmek, fuar organizasyonlarını ziyaret etmek veya katılmak isteyen şahıslara her türlü desteği sağlamaktır.

Untitled Document
Database ile bağlantı kurulamadı!!