Türkçe Greek

 
 
 
 
Muhasebe
Büromuz muhasebe ve vergi danışmanlığı alanında bireylere hizmetler sunmakla birlikte firmalara da yasal formlar çerçevesinde danışmanlık yapmaktadır.
DETAY
   
Ticari Müşavirlik
Yunanistan ile çalışmak isteyen firmalara ticari yazışma desteği, kontak kurma, ithalat ve ihracat pazar araştırması. Oturum ve çalışma izni girişimleri.
DETAY
   
Danışmanlık
Yunanistan'ı resmi organizasyonlar için ziyaret etmek isteyen şahıslara ve resmi işlerin takibi yapılması hususunda her türlü danışmanlık hizmeti vermektir.
DETAY
   
Önemli Bilgi & Adresler
Yunanistan ile ilgili pazar araştırmalarının yanı sıra ülke içerisinde ulaşmanız gereken T.C. temsilciliklerinin adresleri ve telefon numaraları.
DETAY
   
 
 
 
Danışmanlık Hizmetleri
Büromuz, bölgede ilişki içerisinde bulunduğu hukuk bürolarıyla işbirliği yaparak birçok alanda sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yunanistan ile çalışmak, Yunanistan firmalarıyla ticari ilişkiye girmek, fuar organizasyonlarını ziyaret etmek, tercümanlık ve rehberlik hizmetleri gibi konularda her türlü desteği sağlamaktır.
Danışmanlık
- Yunan vatandaşı olup dış ülkelerde yaşayan vatandaşlarımızın her türlü mali ve bürokratik işlemlerin takibi
- Çeşitli mali beyanlarda bulunma

Gümrükleme
- Yabancı firmalara Gümülcine bölgesinde gümrükleme konularda destek sağlanması

Tercümanlık
- Türkiye'de ve Yunanistan'da her sektör için tercümanlık, simültane tercümanlık, çeviri
- Türkiye'de ve Yunanistan'da ticari görüşmelerde, kongre, seminer ve fuarlarda her türlü ve her seviyede tercümanlık ile rehberlik hizmetleri

Untitled Document
Database ile bağlantı kurulamadı!!